Florence Gard

  • 70 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Umístěný ve čtvrti Campo Di Marte v 25 minutách chůze od Palác Strozzi, 70 m² apartmán Florence Gard se může ubytovat až 5 hostů. Toto ubytování se skládá z 2 ložnic a 1 koupelen.

Z pokojů je možnost shlížet dolů na zahradu.

Hosté ocení vhodné umístění 20 minut chůze od centra města Florencie. Náměstí Santissima Annunziata je odsud 1 km. Velká nabídka jídel asijské kuchyně se nachází v Rosticceria Cinese Il Panda 150 metrů od ubytování. Piazza della Liberta se nachází v docházkové vzdálenosti. Vlakové nádraží Florence Santa Maria Novella je 20 minut chůze od nemovitosti, a letiště Florencie je 15 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Florence Gard
Savonarola Comfy Garden Flat
Cena pouze pro mobilní zařízení

Savonarola Comfy Garden Flat

0 m od ubytování
USD 479 USD 431
za noc
Granny House - Sweet Dreams In Florence
Cena pouze pro mobilní zařízení

Granny House - Sweet Dreams In Florence

9.0
Výjimečný 2 recenze
96 m od ubytování
Appartamento Dv21
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Dv21

9.7
Skvělý 48 recenzí
129 m od ubytování
USD 94 USD 85
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    1,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Holičství
    • Obchodní služby

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Nabíjecí stanice pro elektromobily
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence048017LTI13651,IT048017B42WSNDLS3
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Florence Gard apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Florence Gard apartmán patří mimo jiné Centrální tržiště, Palác Strozzi, Náměstí Santissima Annunziata.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Florence Gard?
      Cena pronájmu apartmán Florence Gard je 215 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Florence Gard?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Florence Gard patří restaurace Rosticceria Cinese Il Panda a La vera Pizza da Bashar, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 70 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    1,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Florence Gard

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít